Jógové kurzy

Individuální lekce jsou vhodné pro všechny. Hlavním benefitem je, že se mohu věnovat výhradně tobě a tvým potřebám či potížím.

Joga kurzy Praha

Soukromá lekce

Nejdříve detailně probereme tvůj zdravotní stav, tvůj životní styl (pohyb a stravu, hlavní stresové faktory atd.) a já potom navrhnu konkrétní plán, jak ti pomoci.

V rámci individuální lekce je dost času na tvé dotazy a potřeby. A já mám naopak čas tě v pozicích opravovat a věnovat se přesně tomu, co tvé tělo potřebuje. Nebudeme se ale věnovat jen rovině fyzické (těla), ale budeme se zaobírat i tvojí energií (máš energie moc, nebo málo, je někde ve tvém těle zaseknutá atd.) a budeme se s ní učit pracovat.

Těším se na tebe!

Kdo tě povede

Veronika Glanville Sychra

Dobře znám různé fáze života ženy. Pomůžu ti tak řešit jakákoliv ženská témata.

Ceník

Individuální lekce

  • 60 minut – 700 Kč
  • 90 minut – 1 000 Kč

Můžeme se setkávat osobně nebo přes Zoom.

Skupinová lekce

  • 1 lekce | 60 minut – 200 kč
  • 10 lekcí – 1 800 Kč
Jóga kurzy (#6)

Registrace na lekci

Všechny nabízené aktivity se dají převést do dárkového poukazu. Je možné objednat kurz na míru  pro Vaší školu, firmu, rodinu atd.

Proč cvičit jógu

Jóga je velice starý a promyšlený systém blahodárný pro naše tělo i mysl. Jóga není jen fyzické cvičení, ale také práce s naším dechem a tím, jaký život žijeme a jaké myšlenky máme i mimo cvičební podložku. V sanskrtu jóga znamená spojení, propojení, jednotu.

Hlavním benefitem jógy je, že je prostě vhodná pro všechny – pro děti, starší generaci, maminky před porodem i po porodu, muže, ženy v přechodu atd. Pro každou skupinu je jen nutné najít ten správný typ jógy a ideálně i vhodnou sestavu.

Já osobně vyučuji powerjógu, hathajógu a ženskou jógu (kyčle, pánevní dno, hormonální systém atd.).

Jóga vylepšuje stav fyzického těla, ale taktéž zlepšuje stav naší psychiky. Pomáhá s bolestmi zad (od krční páteře až po tu bederní). Uvolňuje ramena, vrací nám přirozené postavení naší páteře a pánve. Buduje stabilitu a sílu. Pomáhá nám najít někdy ztracenou sílu našeho středu těla. Posiluje a protahuje naše tělo rovnoměrně a celé, a to bez přetěžování.

Jóga se cvičí naboso, a proto nádherně probouzí a aktivuje naše chodidla, která potom přispívají ke správnému postoji a spokojenosti naší páteře.

V józe se skoro výhradně dýchá nosem a součástí každé jógové lekce by měla být 5–10 minutová práce s dechem, energií a naší myslí.

Pokud jsi úplný začátečník a jóga tě láká, pojď prostě začít. Teď! Není vhodnější doba než právě teď, buď se dohodneme na individuální hodině, nebo tě ráda uvítám na skupinové lekci.

Pokud tě zajímá něco specifického, ozvi se, ráda to s tebou proberu.