Zhubni a udrž si kondičku i v létě!

Je tu léto a s ním světlá část roku, všichni to milujeme, ALE často se nám stává, že ztrácíme motivaci a trpí naše zdravější návyky.. Jsme často mimo naše standartní rutiny - nechodíme na pravidelné lekce, na pohyb je příliš horko, cestujeme, časté grilovačky a přemíra alkoholu.. UFF a to mám mít ještě postavu jak ze žurnálu do plavek! Jak na to?
Joga kurzy Praha

Pojď se mnou do letní transformační výzvy!
– Potřebuješ motivaci k pohybu, protože sam(a) se prostě nedokopeš?
– Nevíš jak přes léto jíst?
– Rád(a) by sis udržela krásnou postavu, ale s těmi pozdními večeřemi a neustálými grilovačkami to jde blbě?
– Pořád někde cestuješ a tím pádem vypadneš ze své „zdravé rutiny“?
– Je Ti pořád horko a ještě natož abys cvičila?
– Trpíš na podzim a v zimě nedostatkem světla a Tvoje imunita bývá na bodu mrazu? Trpíš depresemi a býváš často vysátá? A trpíš tak nejen Ty, ale celá Tvá rodina?

Léto je jedinečná příležitost, jak nabít svojí tělesnou a životní baterku – energií, vitalitou, světlem a zdravím. Pokud využiješ léto na maximum, tak Ti na podzim a zimu Tvoje tělo a mysl poděkují! Budeš totiž krásně optimalizovaná a nabitá světlem a energií! Léto je období plné síly a to platí i v přírodě, pojď využít veškerých letních plodin a pohýčkat své zdraví, specificky Tvůj střevní mikrobiom! Pozitivně se to odrazí na Tvojí imunitě v temné části roku. Věř mi! Je to i ideální doba, kdy začít běhat, chodit na svižnější procházky..

Světlá část roku je důležitým časem, kdy pokládáš základy svého zdraví a imunity na podzim a zimu. Právě teď je ten správný čas se začít připravovat na temnou část roku.
Ne zítra, ne za měsíc, ne příští rok, ale začít DNES!

Připoj se k mému online kurzu, kde si vysvětlíme:

 • Jaro a Léto (Light Season/Světlá část roku) – výhody a výzvy. Co to znamená pro nás v kontextu přírody
 • Doporučená jídla a tekutiny
 • Sluneční adaptace a využití slunce v maximální prospěch našeho zdraví
 • Ranní rituály ve světlé části roku
 • Večerní rituály ve světlé části roku
 • Ajurvédský pohled na světlou část roku
 • Konkrétní tipy na snídaně, obědy, večeře
 • Jak se stravovat v létě?
 • Jak se hýbat v létě?
 • Využití elementů přírody pro naše zdraví – jak využít Země, Vody, Slunce? 
 • Suplementace

Dále Tě provedu:

 • ranní jógovou praxi přizpůsobenou pro léto
 • večerní jógovou praxi přizpůsobenou pro léto

A jako Bonus se můžeš těšit na Mindfulness techniky pro letní období, kdy je hodně „ohně! v našich tělech. Ajurvéda hovoří o zvýšeném „ohni“ uvnitř těla – vysoké teploty probouzí teplo a oheň, jak v těle tak mysli, někdy můžeme být více výbušní, unavení, podráždění, trpět více na alergie a vyrážky – to vše dokáže vedro. Jak si udržet svůj tělesný „cool“? Prozradím v tomto ojedinělém sezónním kurzu!

Dalším bonusem budou moje osobní desatero JAK ZAČÍT S BĚHEM – prošla jsem si velkou proměnou od lenošky po účastnici půl maratonu..

Obecná témata zahrnují pohled na toto období v roce dle tradiční ajurvédské medicíny, zároveň ale pohledem nejnovějších vědeckých poznatků v oblasti celostní medicíny. Budeme si povídat o cirkadiánních rytmech našeho těla ve světlé části roku. Jak využít element slunce a světla, jak využít element Země pro naše zdraví, jak využí element vody – obecně jak využívat síly všech elementů pro co největší optimalizace našeho celostního zdraví!

Kurz je vhodný pro ženy i muže! A bude to naprostá bombice! 💣

Kurz je plně online a probíhá ve FB skupině, tenhle koncept se krásně ověřil u jarního detoxu, kde nádherně fungovala síla a podpora celé skupiny Pokud budeš mít otázky, můžeš se na mě obrátit právě v naší FB skupině, která bude vytvořená pro účastníky kurzu. Můžeš si tedy obsah kurz pustit, ať už si u moře, na zahradě a nebo na chatě..

Těším se na to, jak Ti tento kurz změní život, otevře oči a Ty se nastartuješ přirozenou energií přírody a budeš pak inspirovat ostatní. Těším se na společnou jízdu!

Začínáme 19. 6. a FB skupina, obsah kurzu budu vkládat po dobu 3 týdnů, ve FB skupině budu aktivní a moje podpora potrvá až do 9. 8. 2024

 

 

Kdo tě povede

Veronika Glanville Sychra

Dobře znám různé fáze života ženy. Pomůžu ti tak řešit jakákoliv ženská témata.

Datum

Začínáme 19. 6. ve FB skupině, obsah kurzu budu vkládat po dobu 3 týdnů, ve FB skupině pak bude moje podpora až do 9. 8. 2024

Cena

1499 Kč do 17.6. , od 18.6. se cena zvedá na 1999 Kč

Místo