Individuální konzultace

Pokud potřebuješ mou plnou pozornost, expertízu a ponořit se hlouběji do tématu, tak individuální konzultace bude pro Tebe tou nejlepší volbou. Ať už řešíš možnost mít miminko, nepříjemnou menopauzu či problémy s cyklem, nadváhu, inzulínovou resistenci, závislost na cukru či obecně na jídle, jsem tu pro Tebe a Tvoje otázky.

Veronika Glanville Sychra

Ve svém vedení kombinuji svojí letitou zkušenost práce se ženami, hlubokou znalost cyklu a ženského hormonálního systému. Hormonální systém je úzce propojen s dalšími soustavami (hlavně nervová a trávicí soustava), ženské zdraví se tedy nedá  vytrhnou z kontextu a je žádoucí na ženu a její tělo pohlížet komplexně a celostně. 

Již několik let se neustále vzdělávám v tématu ženské hormonální rovnováhy, prošla jsem velké množství kurzů, webinářů, podcastů a přečetla mnoho mnoho vědeckých knih. Pokud Tě zajímá více o mě, mrkni na sekci O mě, kde najdeš i mé vzdělání.

Většinou využívám anglické zdroje, jelikož v českém prostředí se v kontextu ženského zdraví a “evidence based” (vědecky podložené studie) přístupu moc neví. 

Specializuji se na témata ženské hormonální rovnováhy – s tou ale souvisí spousta dalších témat jako např. stabilizace krevního cukru, zdravý metabolismus, práce se stresem a celou nervovou soustavou, výživa střevního mikrobiomu, vědomý a funkční pohyb, šťastné vztahy a netoxické prostředí ve kterém žijeme, a naprosto zásadním faktorem je zdravá strava. Někdy je třeba nahlédnout i do suplementace, ženám mohou chybět některé mikronutrienty zásadní pro její zdraví.

Hormonální zdraví ženy je celostní záležitostí založené na zdravém životním stylu.

Jak setkání probíhá? 

Každé setkání je jiné, hned na začátek mi ale přiblížíš svůj život – jak žiješ, co a kdy jíš, kdy chodíš spát, jsi v životě šťastná ? atd. Dle Tvé osobní situace se ponoříme do akčního plánu – pohyb, strava, odpočinek, práce se stresem.

Mými velkými pomocníky jsou “práce” s pánevním dnem (pro ženy naprosto klíčová partie těla) a hormonální jógové terapie (práce s hlavními ženskými hormonálními centry a jejich harmonizací). 

Cena je 900 Kč za 60 minutovou konzultaci. Jedna konzultace ale většinou nestačí, můžeš využít výhodnějšího balíčku 4 konzultací za 2 990 Kč.

Kdo tě povede

Veronika Glanville Sychra

Dobře znám různé fáze života ženy. Pomůžu ti tak řešit jakákoliv ženská témata.

Ceník

Individuální konzultace

  • 60 minut
  • 900 Kč
  • 4 lekce
  • 2 990 Kč

Můžeme se setkávat osobně nebo přes Zoom.