O mně

Jsem průvodkyně žen, kterým pomáhám se vracet k jejich ženskému zdraví, síle, vitalitě a sebevědomí, a to v jakékoliv fázi jejich života. Obrátit se na mne mohou maminky po porodu, ženy, které touží otěhotnět, ale i ženy v menopauze či mladé dívky. Jsem tu pro každou ženu

Můj příběh

Jsem mamka dvou kluků, manželka, milovnice života, cestování a jídla. Jsem jogínka, ritualistka  a lektorka cvičení pánevního dna.

Józe se věnuju už 20 let, začala jsem s ní v Londýně, dodnes si pamatuju, jak jsem z mé první lekce odcházela vyklidněná a s čistou hlavou a věděla jsem přesně, co mám dělat, ač jsem na lekci přicházela totálně zmatená. Cítila jsem tehdy magii a pokoru. A to cítím dodneška.. Je neuvěřitelné co dokáže pohyb spojený s dechem.

Lektorování se věnuji od roku 2020 – moje kvalifikace je powerjoga, hathajoga, zdravá záda a specializace na ženská témata a pánevní dno.

Jóga je můj základ, můj kámen na kterém jsem se rozhodla stavět. Přidávám k ní postupně další aktvity a do svých lekcí zapojuji hudební nástroje (tibetskou mísu a koshi, šamanský buben).

Táhne mě to k ženským tématům a proto jsem se začala věnovat ženské bylinné napářce, která by měla být součástí péče u každé ženy.

Jsem lektorka školy pánevního dna, pomáhám tedy ženám, které mají jejich pánevní dno příliš povolené, nebo naopak až moc stažené.. Cvičení pánevního dna může pomoci s neplodností, inkontinencí atd. Propojuje nás s centrem našeho ženství, což má za následek vyšší sebevědomí, radost a chuť do života, zvýšený sex drive.

Dalším přírůstkem do mého portfolia jsou ženské kruhy a rituály. Dříve byly součástí života našich předků, kteří byli úzce spjatí s přírodou, se živly, Bohy a Bohyněmi..

A my jako bychom zapomněli na tato spojení, cítíme se v dnešní době tak ztracené a neukotvené.. A proto se pomalu ale jistě do našich životů vrací rituály. Rituály jsou signálem tam nahoru, že jsme připraveni uzavřít jednu kapitolu života a vydat se na další cestu. Aby něco nového mohlo začít, to staré se musí nejdříve uzavřít.

Rituálem se oslavuje nové zrození, partnerství, ale i rozchod, smrt… Součástí každého rituálu jsou vůně a vykuřovadla,drahé kameny, oltář sestavený na míru dané příležitosti a danému člověku. Je mi ctí být součástí každého rituálu a té kouzelné magie, která je vždy přítomná.

Dále mě velice naplňuje pořádání jogovych víkendů pro ženy, kde můžeme jít více do hloubky, lépe se poznat, užít si jógu naplno, sdílet, smát se, plakat, vypotit se v sauně a dát si sklenku prosecca pří povídání do noci.

Mé vzdělání

  • Westminsterská univerzita, obor – móda, Londýn, 2006 – 2010
  • Instruktorka Jógy 150h Poweryoga Akademie Václava Krejčíka 2020
  • Jógra pro zdravá záda 50h Poweryoga Akademie Václava Krejčíka 2021
  • Certifikovaný lektorský kurz Školy pánevního dna Renaty Sahani, práce s pánevním dnem metoda 3×3, 2022
  • Škola ženských rituálů Báry Zemanové – roční výcvik 2022
  • 2022 – Certifikovaný kurz těhotenské a poporodní Jógy – kurz pro lektory pod záštitou UNIPA (Unie Porodních Asistentek) 
  • 2022 – Kurz Základy Ajurvédy a Ajurvéda pro ženy – Ajurvéda česky a Svasthya Ajurvéda
  • 2023 – Certifikovaný kurz Hormonální Jógové Terapie pro Ženy podle Dinah Rodriguez