O mně

Jsem průvodkyně žen, kterým pomáhám se vracet k jejich ženskému zdraví, síle, vitalitě a sebevědomí, a to v jakékoliv fázi jejich života. Obrátit se na mne mohou maminky po porodu, ženy, které touží otěhotnět, ale i ženy v menopauze či mladé dívky. Jsem tu pro každou ženu

Proč Vám dokážu pomoci? 

Ahoj, jmenuji se Veronika a moje životní poslání je pomáhat všem ženám bez rozdílu. Vedu ženy a dívky zpátky k jejich ženskému zdraví, sebehodnotě, životní radosti a sex appealu.

Jsem certifikovaná lektorka hormonální jógové terapie, školy pánevní dna a poporodní jógy. Moje vlastní nepříjemná zdravotní situace mě přiměla k intenzivnímu studiu ženských hormonů a celého menstruačního cyklu.

 Na ženu a její zdraví se tedy dívám celostním způsobem – cestu zpátky k plnému ženskému zdraví společně hledáme v úpravě životního stylu, pohybového plánu a pochopení jejího cyklu. 

Ať už řešíš plodnost, menopauzu, problémy s cyklem, gynekologické či poporodní potíže nebo váháš nad tím, jestli je pro Tebe otěhotnění stále aktuální, i když je Ti okolo čtyřicítky, jsem tu PRO TEBE a všechny Tvoje otázky!

S láskou a pochopením pracuji se ženami jak ve skupině, tak individuálně. 

A kdože je Veronika? Jsem milovnice života, jídla, pohybu, cestování a hlavně lidí. Jsem máma dvou neposedných kluků a milující manželka Angličana žijícího v Čechách. Lásku jsem se ale naučila dávat i sama sobě. Po dlouhých letech  jsem zjistila, že pokud jsem šťastná a dosycená já, pak je spokojená i celá moje rodina. Pokud chceš, naučím to i Tebe!

Můj život je a vždy byl opravdu pestrý – žila a studovala jsem několik let v Londýně a Hong Kongu. Pracovala jsem na vysokých pozicích v oblasti módy, abych nakonec po pár letech zjistila, že moje životní poslání je někde úplně jinde. Láska pro módu a styling mi zůstala, ale teď už vím, že mé poslání je vést ženy k jejich spokojenosti a zdraví  pomocí stravy, pohybu a správně nastaveného mind setu. 

Mojí velkou láskou je i provádění ženskými kruhy a rituály. Sama jsem pocítila jejich velkou sílu a osobně mi pomohly v těžkých životních situacích, a proto je mi ctí provádět rituály i ostatní ženy.

Mé vzdělání

  • Westminsterská univerzita, obor – móda, Londýn, 2006 – 2010
  • Instruktorka Jógy 150h Poweryoga Akademie Václava Krejčíka 2020
  • Jógra pro zdravá záda 50h Poweryoga Akademie Václava Krejčíka 2021
  • Certifikovaný lektorský kurz Školy pánevního dna Renaty Sahani, práce s pánevním dnem metoda 3×3, 2022
  • Škola ženských rituálů Báry Zemanové – roční výcvik 2022
  • 2022 – Certifikovaný kurz těhotenské a poporodní Jógy – kurz pro lektory pod záštitou UNIPA (Unie Porodních Asistentek)
  • 2022 – Kurz Základy Ajurvédy a Ajurvéda pro ženy – Ajurvéda česky a Svasthya Ajurvéda
  • 2023 – Certifikovaný kurz Hormonální Jógové Terapie pro Ženy podle Dinah Rodriguez
  • Bagniari – Trénink pro profesionály na témata – Cysty a Myomy na vaječnících, Perimenopauza, Menopauza, PMS, Bolestivá Menstruace, Menstruační cyklus