🌟 Vánoční Jógové Zpomalení s Rituálem Zimního Slunovratu | 17. 12. 2023 🌟

Přijď s námi oslavit magickou vánoční sezónu na našem speciálním jógovém workshopu. Přijď si odpočinout a zastavit - nehledě na to kolik druhů cukroví máš či nemáš, už nemysli na vánoční úklid a přijď už konečně ZPOMALIT. Toto jedinečné spojení jógy a rituálu je opravdu mocným nástrojem na uzavření roku 2023. Zároveň je ale i naladěním nových přání a záměrů do roku dalšího. Sejdeme se na nádherném místě Statku Na Kmíně, jen 15 minut za Prahou.
Joga kurzy Praha

🌬️ Co Vás čeká: 

Jóga pro vnitřní klid a harmonii speciálně sestavená sestava pro zimní období dle zásad ajurvédy. Uvolníme a protáhneme komplexně celé tělo.

Antistresové techniky: předvánoční čas může být velice náročným, ale zároveň krásným období. Společně se díky pradávným jogínským technikám ponoříme do vnitřního klidu a míru.

Meditace a Zimní Slunovrat: Při meditaci se spojíme s energií zimního slunovratu a budeme se soustředit na nový začátek a růst v roce 2024.

Rituál Zimního Slunovratu a Uzavření roku 2023, který nás propojí s přírodou a cyklem ročních období. Pomůže nám uvědomit si význam změny a obnovy. Společně v kruhu žen uzavřeme rok 2023, ať už byl pro Tebe jakýkoliv. Zároveň budeme pomalu ladit záměry a přání pro rok budoucí.

Jedinečná Vánoční Atmosféra: Prožijte vánoční atmosféru ve společnosti skvělých žen a Veroniky z Jóga Rituály, která je jak zkušenou jogínkou, tak ceremonialistkou, která se specializuje na spojení jógy a rituálů pro ženy.

Užívat si budeme všemi smysly: Čeká nás speciální hudební playlist, svíčky, vůně, speciální slunovratový oltář, vánoční čaj a malé občerstvení.

✨Možnost dokoupení last minute dárečků od Litte Candles – nádherných ručně vyráběných svíček od Kamči www.litte.cz , ale i Morrocan Sense kosmetických zázraků od Evičky www.moroccansense.com

Aromaterapie – pohýčkáme se se zimou spojenými aroma oleji, které použijeme k automasáži

Společný oběd (není v ceně workshopu)

📅 Kdy a kde: 17.12. od 10 do 17h 

Statek Na Kmíně (15 minut od Prahy)

Cena: 1 490Kč 

Tento workshop je otevřený všem, bez ohledu na úroveň zkušeností s jógou. Stačí  dorazit v pohodlném oblečení, s jógovou podložku a otevřenou myslí. Připravte se na zklidnění a posílení těla i mysli. Tak abyste vstoupili do období zimy s novou energií a zároveň uzavřeli rok 2023 a aby úspěšně mohl začít rok 2024.

🌠 Rituál Zimního Slunovratu: Zimní slunovrat představuje obrat v cyklu přírody a je časem pro obnovu a regeneraci.❄️ Přijď s námi spojit sílu jógové praxe s kouzlem Zimního Slunovratu. Kapacita je omezena, a tak už neváhej a rezervuj si své místo ještě dnes.

Kdo tě povede

Veronika Glanville Sychra

Dobře znám různé fáze života ženy. Pomůžu ti tak řešit jakákoliv ženská témata.

Datum

17. 12. 2023 od 10 do 17 hod

Cena

1 490 Kč

Místo

akce již proběhla – registrace je uzavřená