Jarní detox pro ženy online

Tak je to tu - jaro, nové začátky a Ty chceš trochu zhubnout do plavek. Slíbila sis v lednu, že se budeš více hýbat, jíst zdravě, ale nějak to nevyšlo? Chtěla by si žít zdravě a to samé by si chtěla pro svojí rodinu? Cítíš, že je čas na změnu, ale nevíš jak na to? Sedla na Tebe jarní únava a Ty nemáš energii vůbec na nic? Jsi neustále nemocná, je to jako koloběh? Pak jsi tu na správném místě..
Joga kurzy Praha

Od 1.4. startuje jarní restart pro všechny ženy, které jsou připravené zlepšit svoje zdraví, jak fyzické, tak mentální. Hlavní zaměření tohoto restartu bude stabilizace Tvého krevního cukru, díky ní se Ti ale jako bonus vylepší i Tvé hormonální zdraví. Přestaneš být závislá na sladkém, na jídle, pokud máš kila navíc, tak ty půjdou 🙂

Provedu Tě technikami, které jsem během svého života vyzkoušela na svém vlastním těle a mysli a krásně mi fungují. Ženám předávám pouze to, co mám sama vyzkoušené a dobře prostudované.

 

🌼Jsi to Ty?

Ráda bys jedla a žila zdravě, ale nevíš jak na to?
Jsi neustále nemocná a už nevíš co s tím?
Trpíš hormonálními výkyvy a trpíš tím nejen Ty, ale i celá Tvá rodina?
Řešíš téma plodnosti?
Pokoušíš se už po několikáté zhubnout?
Jsi závislá na jídle?
Jsi závislá na cukru, kávě, víně, brambůrkách… (dosaď si tam to svoje)?
Máš nezdravý vztah k jídlu?
Přejídáš se a nevíš jak to zastavit?
Máš nezvladatelné chutě?
Trpíš gynekologickými potížemi – od kvasinkových infekcí, přes endometriózu či PCOS?
Nerada se hýbeš, nemáš motivaci, ani energii?
Máš mozkovou mlhu a špatnou koncentraci?

 

🌼Co je cílem tohoto kurzu?

Abys ve svém životě znovu obnovila zdraví a nabrala nový směr a inspiraci
Vyladění Tvých hormonů
Aby si se začala hýbat
Stabilizace krevního cukru
Nalezení a uchování si zdravého vztahu k jídlu
Naladění se na své tělo, a to jak funguje, jelikož v těle najdeš všechny odpovědi
První kroky ke zlepšení Tvého metabolického zdraví (ať už řešíš vysoký cholesterol, inzulínovou rezistenci, vysoký krevní tlak)
Zlepšení Tvého střevního mikrobiomu. Pokud je zdravý Tvůj mikrobiom, má to přímý vliv na Tvojí imunitu a psychickou pohodu, hormony.
Snížit zánět v těle – (to platí i pro ty ženy, které trpí endometriózou)
Tvá spokojenost se svojí váhou a svým vlastním tělem

 

🌼Proč zrovna já jsem ta pravá?

Za posledních 5 let jsem prošla obrovskou životní proměnou. Změnila jsem dost radikálně práci, vážím 55 kg, moje historicky nejnižší dospělá váha, přerušovaný půst se stal mým životním stylem. Nedržím žádné diety, protože ty prostě nefungují..
Jsem flexibilní jako nikdy předtím, žiju a plánuju svůj život podle svého cyklu a neustále se vzdělávám. Do svého vzdělání každoročně investuji několik desítek tisíc. Jsem instruktorka jógy, cvičení pánevního dna, hormonální jógové terapie, prošla jsem akademií ženského biohackingu (optimalizace ženského zdraví za pomoci nejnovějších vědeckých studií), kurzy ajurvédy, kurzy zaměřené na seberozvoj atd atd..
Neustále se vzdělávám většinou v anglicky psané literatuře a podcastech. Jelikož v českém prostředí je na tato témata minimum informací.

Zaměřuji se na metabolické zdraví, ženský cyklus, hormonální rovnováhu a celostní ženské zdraví.

Ráda pomůžu i Tobě. Jsi připravená? Protože nikdy nebyl lepší čas začít se změnou než právě teď!

Tato fotka je z roku 2008, ano i takhle jsem vypadala já ve svých 25ti letech. Tehdy jsem snědla na co jsem přišla, nehýbala jsem se, byla jsem extrémně vyčerpaná, a proto jsem se pořád dojídala a nikdy neměla dost..Teď už vím, že se to tehdy dělo díky kombinaci faktorů stresu, bídné životosprávy, nulového pohybu a hlavně díky rozkolísanému krevnímu cukru..

Nyní vážím 55 kg, moje historicky nejnižší dospělá váha, přerušovaný půst se stal mým udržitelným životním stylem. Nedržím žádné diety, protože ty prostě nefungují. Jsem flexibilní jako nikdy předtím, žiju a plánuju svůj život podle svého cyklu a neustále se vzdělávám v problematice ženského celostního zdraví

.

 

🌼Jak bude kurz probíhat?

Ve speciální facebookové skupině určené pouze účastnicím kurzu. Každý den projdeme jedno téma – ať už to bude ve formě článku, videa či pracovního listu. Po celou dobu výzvy Vám budu k dispozici právě ve FB skupině. Dalším krásným pozitivem je síla skupiny, ta vlna společné energie a dosahování cílů..

 

🌼Témata která pokryjeme:

Přerušovaný půst
Pití a tekutiny pro tělo
Sebepéče
Management hladu
Budeme pracovat s našimi “závislostmi” – ať už je to cukr, přejídání, káva, maso, mobil..
V průběhu výzvy nás čekají 2 lekce ženské jógy zaměřené na pánevní dno a hormonální rovnováhu a 1 lekci věnovanou antistresovým technikám.

A další a další témata, ale více už prozrazovat nechci..

 

Jarní restart začíná 1.4. a končí 28.4. 2024

 

🌼Pro koho tento kurz není vhodný:

Ženy trpící poruchami příjmu potravy
Těhotné ženy – teď je čas pro Tebe nabírat sílu a regenerovat.
Pokud kojíš, některé techniky pro Tebe nebudou vhodné, ale některé naopak ano. Takže za mě klidně do kurzu můžeš vstoupit a budeme řešit individuálně..
V případě, že bereš psychofarmaka, poraď se se svým terapeutem, zda je pro Tebe vhodné přerušované půstování.

Všechny rady a techniky uvedené v tomto kurzu jsou mým osobním doporučením, předávám s čistým svědomím jen to, co funguje mě. Nejsem lékař, a proto pokud máš pochybnosti, poraď se svým osobním lékařem.

Cena 999 Kč

To je mimochodem 35 Kč na den po dobu 28ti dní. Investuješ je do sebe? V případě že máš jakékoliv dotazy, určitě se mi ozvi na verca@jogaritualy.cz

Kdo tě povede

Veronika Glanville Sychra

Dobře znám různé fáze života ženy. Pomůžu ti tak řešit jakákoliv ženská témata.

Datum

od 1. 4. 2024 do 28. 4. 2024

Cena

999 Kč

Místo

akce již proběhla – registrace je uzavřená