Jógový víkend MILENKA | 26.-28.4.2024 – NAPLNĚNO – registrace pouze jako náhradník

Až se příroda začne probouzet, až dny začnou být nabité světlem, až se teplo a naděje vrátí do vzduchu. Právě v tento nádherný a láskou nabitý čas okolo prvního Máje se sejdeme na nádherném a spirituálním místě Farma Lovětín a společně nabijeme naše tělo, mysl, duši i srdce novou energií, láskou, sex appealem, zdravím, nadějí...
Joga kurzy Praha

Oslavíme spolu znovu-probuzení naší energie po zimě – slavit budeme pohybem (power, hatha, pánevní dno, hormonální jóga, relaxace), dechem, tancem a rituálem. Budeme kultivovat a (pokud to bude třeba) znovu probouzet tu “smyslnou” ženu v nás – tu, která miluje život ve všech jeho podobách. Tu, která se směje nahlas, tančí a zpívá si jen tak. Tu, kterou netrápí, co si o ní kdo myslí. Tu, která umí říct NE když cítí NE. Tu, která si užívá život plnými doušky Teď a Tady…

Pobyt je pro Tebe vhodný, i pokud s jógou či rituálem nemáš žádné zkušenosti. Jsi vítaná, ať už jsi v jakékoliv životní fázi a v jakémkoliv věku. Jsi vítaná ale i pokud Tě trápí zdraví, láska, rodinné zátěže, nedostatek energie či motivace, či jsi prostě někde po cestě ztratila směr..

Nebo prostě jen cítíš, že potřebuješ na chvíli odjet od každodennosti, odpočinout si, nabrat novou sílu, nový směr, inspiraci. Pokud ano, jsi tu naprosto správně, jóga rituály víkendy jsou přesně takové, jaké je potřebuješ mít..

Ženy všech věků a zkušeností jsou vítány v našem společném kruhu. Můžeš jet sama (na pobytech se vždy sejdou skvělé ženy), ale pokud máš kamarádku, s kterou to celé chceš sdílet, tak ji určitě přizvi. Veškeré aktivity jsou dobrovolné, jestli budeš potřebovat odpočívat, dopřeješ si kolik času a prostoru budeš potřebovat.

Těším se na Vás na všechny.

Kurzovné 2 500 Kč se platí hned, pokoje na místě buď hotově a nebo kartou.

 

Cena zahrnuje:

4 lekce jógy různých stylů – moje specializace je žensky laděná jóga zaměřená na harmonizaci pánve a celého ženského hormonálního systému.

Pátek – jemná uvolňující jóga, relaxace a seznámení
Sobota – ranní svižnější jóga na rozproudění lymfy a harmonizaci celé endokrinní soustavy a naladění se na celý den
– odpolední lekce zaměřená na rozprouděné ženské energie a sex appealu do celého těla
– večerní Rituál Milenky, pokud bude počasí, čeká nás i venkovní oheň
Neděle – oproti sobotě klidnější prožitková jóga na integraci celého víkendu

Páteční Lady Disco – kdo bude chtít, může po pátečním jógovém programu zůstat na pár tanečků. Kdo chtít nebude, půjde na vínko s kámoškou a nebo do sauny.

Použití kvalitních esenciálních olejů, vykuřovadla, smyslný rituální oltář k tématu Milenky.
Po celou dobu víkendu Vám budu k dispozici.

Ubytování:

BASIC – 3000 Kč all inclusive na celý víkend

Dvoulůžkové pokoje jsou umístěny v prvním patře nové budovy. Tyto útulné pokoje jsou vybaveny vkusným nábytkem a luxusními postelemi s matracemi na úrovni 5 hvězdičkového hotelu. Můžete si je objednat s kombinovanou variantou (manželská postel 180x200cm) nebo s variantou s dvěma oddělenými lůžky (postel 90x200cm).
Pokoje sdílejí koupelnu s dalším pokojem na stejném patře. Koupelna má sprchu, umyvadlo a fén. Pokoje na východě nabízejí výhled na krajinu, zatímco pokoje na západě nabízejí výhled na platan v nádvoří.

Cena pokoje zahrnuje plnou penzi – snídaně, oběd a večeře formou rautu.
Cena zahrnuje neomezenou konzumaci vody, kávy, čaje a ovoce.
Cena zahrnuje volný vstup do sauny, fitness, vířivky a meditačních místností.

STANDART – 3 800 Kč all inclusive na celý víkend

Dvoulůžkové pokoje se nacházejí v přízemí a prvním patře staré části kompletně zrekonstruovaného statku a v prvním patře nové jižní části statku. Útulné pokoje jsou vybaveny vkusným nábytkem a luxusními postelemi s matracemi na úrovni 5 hvězdičkového hotelu. Pokoje mají samostatnou koupelnu se sprchou, umyvadlem a fénem. Pokoje nabízejí výhled na krajinu nebo na platan v nádvoří.

Cena pokoje zahrnuje plnou penzi – snídaně, oběd a večeře formou rautu.
Cena zahrnuje neomezenou konzumaci vody, kávy, čaje a ovoce.
Cena zahrnuje volný vstup do sauny, fitness, vířivky a meditačních místností.

 

Tak už neváhej a pojď! Teď, právě teď je ten správný čas 🙂

♥ Veronika ♥

„S Veronikou odjíždím na jóga víkend hlavně tehdy, když cítím, že potřebuji protáhnout tělo (které v poslední době hodně zanedbávám), když se potřebuji vyplakat, vykecat, zrelaxovat… Když se potřebuji cítit jako součást ženského kruhu, cítit soudržnost, ohromnou ženskou energii. Zároveň mi kruh poskytuje jakousi anonymitu a správný nadhled. Když poslouchám příběhy těch, kdo se chtějí svěřit, čím dál jasněji si uvědomuji, jak jsou někdy problémy malicherné. Pomáhá mi to procitnout a soustředit veškerou svou energii na věci podstatné, věci smysluplné.

Děkuji, drahá.“

Andy, 37 let, pravidelná účastnice jóga rituály víkendů

 

Kdo tě povede

Veronika Glanville Sychra

Dobře znám různé fáze života ženy. Pomůžu ti tak řešit jakákoliv ženská témata.

Datum

26. - 28. 4. 2024

Cena

2 500 Kč

Místo

Jógový víkend je již naplněn, můžete se registrovat jen jako náhradník.