Velikonoční nedělní online Jóga 31. 3. 2024 od 10 hodin

Na Velikonoční neděli se sejdeme v 10h v online prostoru (link na připojení najdete níže) a já Vás provedu jarní detox jógovou praxí. Jelikož hodně z nás bude trávit Velikonoce s rodinou, vřele doporučuji pozvat i ostatní členy rodiny k jógové praxi. Pohyb je třeba i o svátcích. Budeme hodovat a dopřávat si sladká a těžší jídla, a proto bude skvělé rozproudit tělo jógou a dechem.
Joga kurzy Praha

Lekci můžeš sledovat na PC, televizi či na mobilu.
Lekce je vhodná i pro začátečníky, každý si praxí upraví dle vlastních možností. Přizvěte manžela, děti, švagrovou.. A nebo pokud potřebujete, užijte si jógu jen sama pro sebe..

Čeká nás jógová praxe na rozproudění vnitřního ohně, hezky se zahřejeme, rozproudíme lymfu a obecně tekutiny v těle. Náš vnitřní oheň nám pomůže spálit toxiny, podpořit oblast bříška a trávení, podpoříme imunitu. Lekce bude super i když se potýkáš s nekonečnými nemocemi, tato jógou Tě podpoří v zaléčení. Budeme totiž pracovat i s oblastí hrudníku a podporovat naše plíce (jedno z center našeho imunitního systému).

Dopřejeme si i breathwork (práci s dechem), na závěr nás čeká zasloužená relaxace. Tady si připrav mikinu a deku.

Celá lekce bude trvat 75 minut, připrav si podložku, pohodlné věci na sebe, deku, pití (ideálně čistou vodu), kapesníky (tím jak se budeme zahřívat, budou se z těla uvolňovat hleny u některých z Vás) .

Sejdeme se na tomto linku meet.google.com/nnm-hvec-rnw, platbu prosím zašlete předem – platba přes link níže. Pokud máte u mě permanentku, strhnu Vám 1 vstup, ozvěte se mi prosím předem, abych s Vámi počítala. díky!

Těším se na společné Velikonoční jógové plynutí. Dejte si to do kalendáře, ať nezapomenete 🙂

Veronika

Kdo tě povede

Veronika Glanville Sychra

Dobře znám různé fáze života ženy. Pomůžu ti tak řešit jakákoliv ženská témata.

Datum

31. 3. 2024 od 10 hodin

Cena

200 Kč

Místo

akce již proběhla – registrace je uzavřená