Webinář Non toxic život a domácnost

Už je čas naplno promluvit o škodlivosti nadužívání chemie v našich životech a jejím vlivu na naše zdraví. V poslední době se tomuto tématu intenzivně věnuji, moje domácnost a to jak žijeme prošla velkou změnou. Ráda s Tebou budu sdílet své zkušenosti a rady a triky, jak odlehčit i Tobě a Tvé rodině v chemické zátěži.
Joga kurzy Praha

Slyšela jsi o Non toxic životním stylu?

Nebo je to koncept pro Tebe úplně nový?
Straší Tě to a Ty nevíš, kde začít?
Vůbec tomu nerozumíš, ale strašně bys chtěla?
Ráda by ses dozvěděla více?
Chceš, aby Tvé děti vyrůstaly v co nejzdravějším prostředí?
Trpíš Ty nebo někdo v rodině ekzémem či alergií?
Máš v těle nálož těžkých kovů?
Trpíš hormonální nerovnováhou?

Tak to jsi tu na správném místě! Ráda Tě provedu prvními kroky k Non Toxic (chápej méně chemie, více přirozenosti). Webinář je vhodný pro začátečníky, kteří potřebují proniknout do tématu, budeme probírat největší chyby a nejvíce problematické záležitosti v domácnosti a životě na které si dávat pozor.

Proč by ses o Non toxic život měla zajímat?

Nadměrné užívání škodlivé chemie (ne veškerá chemie je špatná, problém je v jejím nadužívání) v našich životech má již prokazatelně negativní vliv na naše zdraví, pojďme si vyjmenovat ty nejvíce známé.

Obecně negativní vliv na fyzické a psychické zdraví, neplodnost, alergie, ekzémy, hormonální nerovnováhu mužů i žen, rakovina, předčasné stárnutí, negativní vliv na plod, mozková mlha, střevní mikrobiom v nerovnováze..
Nikdo v téhle chvíli neví, co přesně s námi udělají mikroplasty, každý týden každý z nás zkonzumuje zhruba velikost kreditní karty v podobě mikroplastů.. Mikroplasty již byli nalezeny v plodu dítěte, plodové vodě.. Naše oceány se topí v plastech atd.

 
 zdroj: www.eea.europa.eu

Co nás čeká a proč by Tě to mělo zajímat?

Připoj se ke mně na živý webinář, který je úvodem do Non toxic domácnosti a života obecně. Nesmíš tam chybět, pokud Ti není lhostejné zdraví Tvoje a Tvých děti a blízkých!

Čekají nás cca 2 hodinky (bude prostor na otázky), kde představím, jak se pustit do prvních krůčku k tomu, aby jsi Ty a Tvoje rodina žila, co nejméně bez škodlivé chemie.

Sejdeme se živě na platformě ZOOM, v den setkání Ti přijde link. Pokud se nebudeš moci zúčastnit, dorazí Ti záznam.

Nejdůležitějším aspektem v přehození se na Non Toxic životu jsou totiž malé, za to ale soustavné kroky. Prošla jsem si tím (a stále procházím, je to totiž běh na dlouhou trať), a proto ráda průvodcuji a radím ostatním ženám (a Ty přefiltrují a uvádějí do praxe v jejich rodinách), jak pozvolna měnit jejich rodinné království na non toxic verzi, bezpečnou pro všechny včetně domácích mazlíčků (ano, i těch se „toxic“ týká – zamysli se např. nad tím čím myješ podlahu.. Bude Savo vonět (a bude pro něj prospěšné?) Tvému pejskovi či kočičce, co na to Tvůj batolící se kojenec..?)

Šířit non toxic žití je moje poslání, je to něco o čem se stále více a více mluví, bohužel ale stále NE dostatečně.. Je na čase to změnit, je totiž pět minut po dvanácté.. Nikdy nebyl lepší čas začít, než TEĎ!

Těším se na setkání nad principy a prvními krůčky k Non Toxic života Tebe a Tvojí rodiny.

Datum : 2. 5. 2024 v 18:30 (připojit se můžeš kdykoliv v průběhu setkání, pokud nestihneš, přijde Ti záznam celé přednášky)

.

Cena: 390 Kč

Kdo tě povede

Veronika Glanville Sychra

Dobře znám různé fáze života ženy. Pomůžu ti tak řešit jakákoliv ženská témata.

Datum

2. 5. 2024 v 18:30 až cca 20:30 přes aplikaci ZOOM

Cena

390 Kč

Místo